List field predefined options (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: Fields
hu: Mezők

en: Georgia
hu: Grúzia

en: Alaska
hu: Alaszka

en: California
hu: Kalifornia

en: New Mexico
hu: Új-Mexikó

en: North Carolina
hu: Észak-Karolina

en: North Dakota
hu: Észak-Dakota

en: South Carolina
hu: Dél-Karolina

en: South Dakota
hu: Dél-Dakota

en: West Virginia
hu: Nyugat-Virginia

en: Allowed values
hu: Megengedett értékek

en: District Of Columbia
hu: Columbia kerületei

en: Timezones
hu: Időzónák

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
