List field predefined options (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
