List field predefined options (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Georgia
pl: Gruzja

en: California
pl: Kalifornia

en: Colorado
pl: Kolorado

en: Florida
pl: Floryda

en: Hawaii
pl: Hawaje

en: Louisiana
pl: Luizjana

en: Mississippi
pl: Missisipi

en: New Mexico
pl: Nowy Meksyk

en: New York
pl: Nowy Jork

en: North Carolina
pl: Karolina Północna

en: North Dakota
pl: Dakota Północna

en: Pennsylvania
pl: Pensylwania

en: South Carolina
pl: Karolina Południowa

en: South Dakota
pl: Dakota Południowa

en: Texas
pl: Teksas

en: Virginia
pl: Wirginia

en: Washington
pl: Waszyngton

en: West Virginia
pl: Wirginia Zachodnia

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: District Of Columbia
pl: Dystrykt Kolumbii

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
