List field predefined options (2.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: Fields
es: Campos

en: New Jersey
es: Nueva Jersey

en: New Mexico
es: Nuevo México

en: New York
es: Nueva York

en: North Carolina
es: Carolina del Norte

en: North Dakota
es: Dakota del Norte

en: Oregon
es: Oregón

en: South Carolina
es: Carolina del Sur

en: South Dakota
es: Dakota del Sur

en: West Virginia
es: Virginia Occidental

en: Allowed values
es: Valores permitidos

en: District Of Columbia
es: Distrito de Columbia

en: Plugin ID
es: ID de extensión
