List field predefined options (2.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Fields
fi: Kentät

en: California
fi: Kalifornia

en: North Carolina
fi: Pohjois-Carolina

en: North Dakota
fi: Pohjois-Dakota

en: South Carolina
fi: Etelä-Carolina

en: South Dakota
fi: Etelä-Dakota

en: West Virginia
fi: Länsi-Virginia

en: Allowed values
fi: Sallitut arvot
