List field predefined options (3.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fields
cs: Pole

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Allowed values
cs: Povolené hodnoty

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
