List field predefined options (3.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fields
et: Väljad

en: Georgia
et: Gruusia

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: Plugin ID
et: Plugina ID
