List field predefined options (3.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Fields
fr: Champs

en: Georgia
fr: Géorgie

en: California
fr: Californie

en: Florida
fr: Floride

en: Hawaii
fr: Hawaï

en: Louisiana
fr: Louisiane

en: New Mexico
fr: Nouveau Mexique

en: North Carolina
fr: Caroline du Nord

en: North Dakota
fr: Dakota du Nord

en: Pennsylvania
fr: Pennsylvanie

en: South Carolina
fr: Caroline du Sud

en: South Dakota
fr: Dakota du Sud

en: Virginia
fr: Virginie

en: West Virginia
fr: Virginie-Occidentale

en: Allowed values
fr: Valeurs autorisées

en: District Of Columbia
fr: District de Columbia

en: Timezones
fr: Fuseaux horaires

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
