List field predefined options (3.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: Fields
tr: Alanlar

en: Georgia
tr: Gürcistan

en: California
tr: Kaliforniya

en: Colorado
tr: Kolorado

en: Hawaii
tr: Havai

en: North Carolina
tr: Kuzey Carolina

en: North Dakota
tr: Kuzey Dakota

en: South Carolina
tr: Güney Carolina

en: South Dakota
tr: Güney Dakota

en: Washington
tr: Vaşington

en: West Virginia
tr: Batı Virginia

en: Allowed values
tr: İzin verilen değerler

en: District Of Columbia
tr: DC, District of Columbia

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
