Live Blog (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন
