Live Blog (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
