Live Blog (1.0.2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
