Live Blog (1.0.2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Time interval
et: Ajaintervall

en: @date by @username
et: @date - @username
