Live Blog (1.0.2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ
