Live Blog (1.0.2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
