Live Blog (1.0.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: Create new revision
ta: புதிய மீட்டலை உருவாக்குக
