Live Blog (1.0.3) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: List
el: Λίστα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση
