Live Blog (1.0.3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: 1 sec
ga: Soicind amháin

en: 1 min
ga: Nóiméad amháin
