Live Blog (1.0.3) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: List
hu: Lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Revisions
hu: Változatok

en: Authored by
hu: Szerző

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Delete all revisions
hu: Összes korábbi változat törlése

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Time interval
hu: Időintervallum

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által
