Live Blog (1.0.3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa

en: 1 sec
is: 1 sek
