Live Blog (1.0.3) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: 1 min
lo: 1 ນາທີ
