Live Blog (1.0.3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: 1 min
ml: 1 മിനുട്ട്
