Live Blog (1.0.3) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Body
pl: Treść

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Revisions
pl: Wersje

en: Authored by
pl: Autor

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: 1 sec
pl: 1 sek

en: 5 sec
pl: 5 sek

en: 10 sec
pl: 10 sek

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: 1 min
pl: 1 minuta

en: Time interval
pl: Interwał czasowy

en: @date by @username
pl: @date przez @username
