Live Blog (1.0.3) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat
