Live Blog (1.0.3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
