Live Blog (1.0.4) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta
