Live Blog (1.0.4) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું
