Live Blog (1.0.4) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: List
hi: सूची

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Revisions
hi: संशोधन

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Create new revision
hi: नए संशोधन बनाएँ

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: Revisions for %title
hi: %title के लिए सुधारण |

en: Revision
hi: संशोधन

en: Changed
hi: बदल गया

en: Revision of %title from %date
hi: %date पर %title द्वारा संशोधित

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hi: क्या आप सच में इस सुधारण से पहले वाले सुधारण %revision-date पर लौटना चाहते हैं?

en: 1 sec
hi: १ सेकंड

en: Copy of the revision from %date.
hi: %date से संशोधन की कॉपी.
