Live Blog (1.0.4) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Body
id: Isi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: List
id: Daftar

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Revisions
id: Revisi

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Create new revision
id: Buat revisi baru

en: Revert
id: Kembali

en: Revisions for %title
id: Revisi untuk %title

en: Revision
id: Revisi

en: Changed
id: Berubah

en: Revision of %title from %date
id: Revisi dari %title pada %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
id: Anda yakin ingin mengembalikan ke revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
id: Anda yakin ingin menghapus revisi %revision-date?

en: Delete all revisions
id: Hapus semua revisi

en: Copy of the revision from %date.
id: Salinan revisi dari %date.

en: Current revision
id: Revisi saat ini

en: Post ID
id: ID pos

en: Time interval
id: Interval waktu

en: @date by @username
id: @date oleh @username
