Live Blog (1.0.4) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
