Live Blog (1.0.5) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
