Live Blog (1.0.5) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Info
be: Інфармацыя

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: 1 sec
be: 1 сек.

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.
