Live Blog (1.0.5) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Body
cs: Text

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Time interval
cs: Časový interval
