Live Blog (1.0.5) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Info
ka: ინფო
