Live Blog (1.0.5) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक
