Live Blog (1.0.5) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Info
ne: जानकारी

en: Revision
ne: संशोधन

en: 1 min
ne: १ मिनेट
