Live Blog (1.0.5) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Revisions
ro: Revizii

en: Authored by
ro: Autor

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Revert
ro: Revenire

en: Info
ro: Informație

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: Revision
ro: Revizie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Revision of %title from %date
ro: Revizia %title de la data %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriți revenirea la revizia din %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriți să ștergeți revizia din %revision-date?

en: Delete all revisions
ro: Ștergeți toate revizuirile

en: Copy of the revision from %date.
ro: Copie a reviziei de la data de %date.

en: Current revision
ro: Revizie actuală

en: Time interval
ro: Interval de timp

en: @date by @username
ro: @date de către @username
