Live Blog (1.0.5) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Revisions
uk: Редакції

en: Authored by
uk: Автор

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Revert
uk: Відновити

en: Info
uk: Інформація

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: Revision
uk: Редакція

en: Changed
uk: Змінено

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: Installation
uk: Встановлення

en: 1 sec
uk: 1 сек

en: 5 sec
uk: 5 сек.

en: Delete all revisions
uk: Видалення всіх редакцій

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: 1 min
uk: 1 хв

en: Time interval
uk: Інтервал часу

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: @date by @username
uk: @date від @username
