Live Blog (1.0.6) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: List
ur: فہرست

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Authored by
ur: تصنیف از
