Live Weather (3.0.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Image
el: Εικόνα

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Celsius
el: Κελσίου

en: Fahrenheit
el: Φαρενάιτ

en: Wind speed
el: Ταχύτητα ανέμου

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Delete location
el: Διαγραφή τοποθεσίας

en: Cache settings
el: Ρυθμίσεις λανθάνουσας μνήμης

en: About
el: Περί
