Live Weather (3.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Image
bn: ছবি

en: Location
bn: অবস্থান

en: About
bn: সম্পর্কে
