Live Weather (3.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད
