Live Weather (3.0.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Yes
es: Sí

en: Image
es: Imagen

en: 1 hour
es: 1 hora

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Location
es: Ubicación

en: Temperature
es: Temperatura

en: Wind speed
es: Velocidad del viento

en: Cache
es: Caché

en: Delete location
es: Eliminar ubicación

en: Cache settings
es: Opciones de caché

en: Unit
es: Unidad

en: Sunset
es: Atardecer

en: About
es: Acerca de
