Live Weather (3.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Image
gl: Imaxe

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Location
gl: Localización

en: One day
gl: Un día

en: Cache
gl: Caché

en: Delete location
gl: Borrar localización

en: Cache settings
gl: Configuración da caché

en: About
gl: Información
