Live Weather (3.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Yes
it: Sì

en: Image
it: Immagine

en: Visibility
it: Visibilità

en: Location
it: Posizione

en: Temperature
it: Temperatura

en: Cache settings
it: Impostazioni cache

en: Unit
it: Unità

en: About
it: Informazioni
