Live Weather (3.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Image
ka: სურათი

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Cache
ka: ქეში

en: Cache settings
ka: ქეშის პარამეტრები
