Live Weather (3.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Image
ku: وێنە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Location
ku: شوێن

en: About
ku: دەربارە
