Live Weather (3.0.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Image
lv: Attēls

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: One day
lv: Viena diena

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Sunset
lv: Saulriets

en: About
lv: Par

en: Wind
lv: Vējš

en: Sunrise
lv: Saulēkts
