Live Weather (3.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Location
ne: स्थान

en: About
ne: बारेमा
