Live Weather (3.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Image
nl: Afbeelding

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Location
nl: Locatie

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Wind speed
nl: Windsnelheid

en: Delete location
nl: Verwijder locatie

en: Cache settings
nl: Cache-instellingen

en: Unit
nl: Eenheid

en: About
nl: Over
